Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Udělujete tímto souhlas fyzické osobě podnikajícím dle živnostenského zákona, Zdeňku Grygaříkovi, IČ: 09919171, se sídlem Lešná 210, 756 41 Lešná, (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

-jméno a příjmení
-e-mail
-telefonní číslo

2. Jméno, příjmení, telefonní číslo, e-mail, je nutné zpracovat za účelem evidence uchazeče o zaměstnání. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let.

3. Jméno, příjmení, telefonní číslo a email je nutné zpracovat za účelem poskytování Vámi poptaných služeb z webu harrymal.cz. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let.

4. Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem marketingové komunikace. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 5 let.

5. Jméno, příjmení, fotografii a město bydliště je nutné zpracovat za účelem zveřejnění Vaší uživatelské recenze na webu harrymal.cz. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 5 let.

6. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu na sídlo společnosti nebo emailu na adresu info@harrymal.cz.

7. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

-vzít souhlas kdykoliv zpět
-požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme
-požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů
-vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit
-požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů
-v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.